Politike

Si dy shoqe, Elisa Spiropali publikon fotot e veçanta me të bijën

Ministrja Spiropali ka publikuar disa foto ku shfaqet e lumtur me vajzën dhe burrin e saj.
Featured image of article: Si dy shoqe, Elisa Spiropali publikon fotot e veçanta me të bijën Ministrja Elisa Spiropali
Përditësuar:

Tiranë- Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali, duket se ka nisur pushimet dhe është shumë aktive në rrjetet sociale.

Nuk mungojnë postimet e saj me të bijën ku të dyja shfaqen shumë të lumtura.

Së fundmi ajo ka publikuar edhe një foto me vajzën e saj Naltën teksa shihen të dyja të përqafuara.  Duhet të themi se mes tyre ka edhe një ngjashmëri të madhe.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Ministrja në një tjetër foto shfaqet bashkë me bashkëshortin e saj teksa urojnë për “Kurban Bajram”.

Foto:

J.V/Dosja.al 

Shto Koment