Showbiz

Si fëmijë të lumtur në Disneyland, Jessie J dhe Channing Tatum nuk fshehin përkëdheljet në publik(Foto)

Si dy zogj të dashuruar, Jessie J dhe Channing Tatum shkojnë në Disneyland.
Featured image of article: Si fëmijë të lumtur në Disneyland, Jessie J dhe Channing Tatum nuk fshehin përkëdheljet në publik(Foto) Jessie J dhe Channing Tatum në Disneyland.

E ndërsa dyshja shihej duke shëtitur nëpër parkun zbavitës, vështirë se mund t’i mbanin duart larg njëri-tjetrit. Të veshur sportiv, Jessie J dhe Channing nuk u përpoqën aspak t’i fshiheshin syve kurioz të botës apo të përpiqeshin të ruanin distancën nga aparatet fotografike.

L.K/Dosja.al

Shto Koment