Showbiz

Si do quhen vajzat binjake? Eni Vasili i zbulon të gjitha, flet dhe për planet e dasmës me partnerin e saj

Eni ka folur edhe për bashkëshortin e saj dhe si është njohur me të. Përsa i përket planeve të dasmës, Eni tha se ia ka premtuar partnerit një ceremoni të thjeshtë, por bashkë me vajzat të pranishme.
Featured image of article: Si do quhen vajzat binjake? Eni Vasili i zbulon të gjitha, flet dhe për planet e dasmës me partnerin e saj Eni Vasili

TIRANË-Mbrëmjen e djeshme, moderatorja Eni Vasili ishte e ftuar “Në Kurthin e Piter Pan”. Aty ajo zbuloi detaje interesante rreth shtatzënisë dhe lidhjes së saj. Vasili tha se së bashku me Armandin, bashkëshortin e saj, kanë vendosur edhe emrat e dy vogëlusheve që do të vijnë në jetë së shpejti.

“Po, e kemi vendosur dhe i kemi përcaktuar emrat. Vajzat do të quhen Sofi dhe Nikol… Kështu kemi vendosur. Sofi është emri i gjyshes së Armandit dhe Nikol nga babai im” – tha moderatorja e “Open”.

Eni ka folur edhe për bashkëshortin e saj dhe si është njohur me të. Përsa i përket planeve të dasmës, Eni tha se ia ka premtuar partnerit një ceremoni të thjeshtë, por bashkë me vajzat të pranishme.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

“Burrin e kam njohur në Tiranë. Ai ka jetuar në Londër, por kishte ardhur në Tiranë për disa punë të tijat. U njohëm nga miq të përbashkët. Atij iu prishën ca plane pastaj, por s’ka gjë… “ – tha moderatorja.

(a.b)/dosja.al

Etiketa:

Shto Koment