Aktualitet

‘Shumë interesante kjo!’/ Gazetari tregon DETAJIN nga skena e krimit: Ishte plot me të rinj, u jepnin informacione “shefave” të tyre

Ai ka treguar se në vendin e ngjarjes kishte të rinj që u kalonin informacione "shefave" të tyre, personave të rëndësishëm që kanë lidhje me krimin. 
Featured image of article: ‘Shumë interesante kjo!’/ Gazetari tregon DETAJIN nga skena e krimit: Ishte plot me të rinj, u jepnin informacione “shefave” të tyre Ferdinand Dervishi

TIRANË– Gazetari Ferdinand Dervishi ka dhënë detaje lidhur me çfarë ka ndodhur në skenën e krimit, ku u qëllua për vdekje Everest Çaka.

I ftuar në emisionin “Open”, ai ka treguar se në vendin e ngjarjes kishte të rinj që u kalonin informacione “shefave” të tyre, personave të rëndësishëm që kanë lidhje me krimin.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Një burim i imi më tha se pas vrasjes në Elbasan aty u panë shumë të rinj, agjentë të grupeve që kush është vrarë dhe si është vrarë, secili për hesap të vete lajmëronin grupet e veta. Të rinjtë agjentë të bandave u jepnin informacione shefave të tyre lidhur me kush ishte vrarë. Policët u jepnin llogari shefave të tyre, ata bandave. Shumë interesante kjo!,”-tha ai.

(k.m/dosja.al)

Shto Koment