Showbiz

‘Shtriga e gazetarisë’, për Aulona Mustën Iris Luarasi paska qenë zysha më e preferuar, e kam dashur…(VIDEO)

Ndërkohë mbrëmjen e djeshme moderatorja e njohur e “Thumb”, Aulona Musta ka publikuar disa video në Instastory  ku pranë saj shihet edhe zysha Iris Luarasi.
Featured image of article: ‘Shtriga e gazetarisë’, për Aulona Mustën Iris Luarasi paska qenë zysha më e preferuar, e kam dashur…(VIDEO) Iris Luarasi dhe Aulona Musta

TIRANË– Një javë më parë u  bë  bujë në media lajmi për Iris Luarasin e cila u shpreh  se emra të njohur të ekranit shqiptar i ka  ngelur në një nga lëndët  që jepte në fakultetin e gazetarisë në Tiranë.

Ndërkohë mbrëmjen e djeshme moderatorja e njohur e “Thumb”, Aulona Musta ka publikuar disa video në Instastory  ku pranë saj shihet edhe zysha Iris Luarasi.

Mbi video ajo shprehet: Unë jam këtu me zyshën time të preferuar, një nga pedagoget  që kam dashur më shumë, një nga më të mirat .

 

 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

E Irisi thotë: E njeh zyshën shtrigë ti?

“Jo, jo absolutisht jo”– i kthehet Aulona.

Kujtojmë që Irisi e ftuar tek Soriee mbrmjen e së  martës, ka sqaruar se ka qenë një keqekuptim,pasi i ka ngelur për shkak të mungesave dhe jo për nivelin që ata kanë pasur, pasi ajo thotë se në fund lëndën iu kanë  nxjerrë 10.

A.C/Dosja.al

Shto Koment