Rajoni

Shtrëngim duarsh dhe buzëqeshje, Haradinaj bashkë me gruan i shkon në shtëpi Zaev-it

Ramush dhe Anita Haradinaj kanë shkuar për vizitë në shtëpinë e Zaev, kryeministrit të Maqedonisë së Veriut.
Featured image of article: Shtrëngim duarsh dhe buzëqeshje, Haradinaj bashkë me gruan i shkon në shtëpi Zaev-it Ramush Haradinaj dhe gruaja e tij. Zoran Zaev dhe gruaja e tij.

Maqedoni e Veriut– Kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj ka qenë për vizitë në shtëpinë e Zoran Zaevit. Kreu i qeverisë së Kosovës, ishte i shoqëruar në këtë takim edhe nga gruaja e tij Anita Haradinaj.

“Bashkë me Anitën, të pritur në shtëpinë e Kryeministrit të Maqedonisë Veriore, Zoran Zaev dhe zonjës Zorica. Bashkëbisedim miqësor, për fqinjësi të mirë, bashkëpunim korrekt dhe të ardhmen e përbashkët euro-atlantike të të dyja vendeve!”, shprehet ai teksa publikon edhe fotot.

Ramush Haradinja dhe Zoran Zaev

J.V/Dosja.al

Shto Koment