Showbiz

Shtoi peshë pas martese, ndjekësit dhe Rezart Veleshnja i vënë në dukje reperit Gold Ag kilet e tepërta, aktori: Je shnosh or shok, gatuaka mirë gruaja

Gold Ag ka postuar një foto ku shihet në një pishinë dhe shkruan: Shqipni. Mirëpo ndjekësve dhe aktorit të humorit Rezart Veleshnja i ka rënë në sy shëndeti i reperit.
Featured image of article: Shtoi peshë pas martese, ndjekësit dhe Rezart Veleshnja i vënë në dukje reperit Gold Ag kilet e tepërta, aktori: Je shnosh or shok, gatuaka mirë gruaja Gold Ag, Rezart Veleshnja

DURRES– Reperi shqiptar Gold Ag tashmë është një burrë i martuar dhe nuk e ka aspak problem të ndajë me ndjekësit e tij foto me bashkëshorten e tij në Instagram.
Së fundmi ai ka postuar një foto ku shihet në një pishinë dhe shkruan: Shqipni.

Mirëpo ndjekësve dhe aktorit të humorit Rezart Veleshnja i ka rënë në sy shëndeti i reperit.

 Je shnosh or shok‘- i shkruan Rezi me të qeshura ndërkohë që dhe ndjekësit e reperit i mëshojnë këtij fakti.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Një tjetër shkruan: ‘Si ka mundesi burrat shendoshen mbas martese a thua jan gratë që gatuajn mir‘- duke na lënë shumë kuriozë se nëse kjo teori është e vërtetë.

KOMENTET- GOLD AG

Çuna, në fund të fundit nuk humbisni asgjë, nëse dëshironi të shëndosheni martohuni. Nëse e mendoni mirë, dilni dy herë të fituar!

(A.B)/Dosja.al

Shto Koment