Showbiz

Pa komplekse! Linda Halimi e thotë troç: Mora pasaportën amerikane pas 5 vitesh, përtoja që të mësoja

Këngëtarja Linda Halimi është më në fund një shtetase amerikane me të drejta të plota, dhe ka qënë vetë ajo që e ka ndarë lajmin me fansat në Instagram ku nuk e fshehu as lumturinë.
Featured image of article: Pa komplekse! Linda Halimi e thotë troç: Mora pasaportën amerikane pas 5 vitesh, përtoja që të mësoja Linda Halimi

SHBA– Shtetësia amerikane është një ëndërr për shumë nga qytetarët e globit por jo për Linda Halimin. Së fundmi ajo ka treguar se ka marrë pasaportën edhe pse prej më shumë se 5 vitesh jeton atje dhe është bërë nëna e një vajze.

Foto e pasaportës

Këngëtarja Linda Halimi është më në fund një shtetase amerikane me të drejta të plota, dhe ka qënë vetë ajo që e ka ndarë lajmin me fansat në Instagram ku nuk e fshehu as lumturinë.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Por pse iu desh kaq kohë? Procedurat? Jo! Sipas Lindës, mjeti i identifikimit do të ishte marrë shumë kohë më parë nëse nuk do të kishte përtuar të studionte.

(k.m/dosja.al)

2 Komente në “Pa komplekse! Linda Halimi e thotë troç: Mora pasaportën amerikane pas 5 vitesh, përtoja që të mësoja

  1. Te gjithe ata qe ne momentet me te veshtira te kombit u larguan per te siguruar jeten e tyre dhe qe e braktisen atdheun duhet qe me ligj te perjashtohen nga administrata publike se q

  2. Te gjithe ata qe ne momentet me te veshtira te kombit u larguan per te siguruar jeten e tyre dhe qe e braktisen atdheun duhet qe me ligj te perjashtohen nga administrata publike se qellimi i tyre i vetem eshte perfitimi vetiak dhe jo rregullimi i puneve ne mbarevajtjen e kombit. Po keshtu edhe ata qe me te ardhura te perfituar nga korrupsini kane studiuar jashte vendit perseri duhet te perjashtohen nga administrata publike me ligj. Edhe ata jane pjelle e korrupsionit dhe ate kultivojne

Shto Koment