Sport

Shtëpia e Cristiano Ronaldos si në botën e përrallave, binjakët kanë ditëlindjen, portugezi kthehet në Aladdin për fëmijët

Ajo që bën diferencën, edhe në fantazi është sulmuesi i Juventus, që për këtë rast është shndërruar në Aladdin
Featured image of article: Shtëpia e Cristiano Ronaldos si në botën e përrallave, binjakët kanë ditëlindjen, portugezi kthehet në Aladdin për fëmijët Ronaldo dhe Georgina Rodriguez
Përditësuar:

TORINO-Në shtëpinë e Cristiano Ronaldo kanë mbërritur superheronjtë: djemtë janë veshur si Hulk e Spider-Man, vogëlushet si princesha e Georgina si Poëer Rangers. Ajo që bën diferencën, edhe në fantazi është sulmuesi i Juventus, që për këtë rast është shndërruar në Aladdin.

 

 

View this post on Instagram

 

Happy Birthday to my two sweeties Eva and Mateo! 👧🏻🎉👶🏻🎉 We love you to the end of the world💕🙏 #prouddad

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano) on

Një festë e madhe e dyfishtë në vilën e tyre në Torino, për ditëlindjen e binjakëve: “Gëzuar ditëlindjen Eva e Mateo (që mbushin 3 vjec), do tiu duam deri në fund të botës”, shkruan CR7 në Instagram.

E.Ç (Dosja.al)

Shto Koment