Showbiz

“Shtëpi e ëmbla shtëpi”, Blero zbulon pamjet e vilës luksoze, por i mungon dikush (FOTO)

Vila luksoze e tyre ndodhet në një kompleks të mbyllur në Prishtinë dhe ka vlerën 350 mijë euro.
Featured image of article: “Shtëpi e ëmbla shtëpi”, Blero zbulon pamjet e vilës luksoze, por i mungon dikush (FOTO) Blero dhe Afrona Dika

KOSOVË- Pak ditë më parë Blero dhe Afrona kurorëzuan dashurinë e tyre disavjeçare në Dasma u organizua në Shëngjin dhe të ftuar ishin shumë familjarë, miq e kolegë.

Pas dasmës, çifti u zhvendos në shtëpinë e tyre të re.

Vila luksoze e tyre ndodhet në një kompleks të mbyllur në Prishtinë dhe ka vlerën 350 mijë euro.

Ajo është super luksoze dhe Blero sapo ka zbuluar pamje brenda saj.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Ai ka publikuar në Instastory një video, ku tregon pjesën e pishinës, teksa shkruan krahas videos:

“Shtëpi e ëmbla shtëpi. Afrona Dika, më mungon”. Ku vallë të jetë Afrona?

(a.m/dosja.al)

Shto Koment