Virale

Shqiptari lë cigaren për një muaj dhe bëhet i “pasur” … nga gëzimi bën të pabërën (VIDEO)

Në video ai hap arkën e kursimit nga ku nxjerr paratë. E këtu nis edhe humori, pasi nga gëzimi thotë se ka ndezur një cigare nga gëzimi…

Një shqiptar që ka lenë cigaren dhe ka mbledhur para po bën xhiron e rrjeteve sociale. I riu ka dërguar një video tek JOQ, ku thotë se në vetëm një muaj që ka lenë cigaren ka arritur të mbledhë jo pak…por plot 600 euro.

Në video ai hap arkën e kursimit nga ku nxjerr paratë. E këtu nis edhe humori, pasi nga gëzimi thotë se ka ndezur një cigare nga gëzimi…

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

“Mirembrema JOQ Albania, lashe cigaren nje muaj ne itali edhe shiko sa kam kursyer, 600 euro. E ndeza nje cigare tani ne fund nga gzimi🤣”.-thotë i riu.

(F.g/dosja.al)

Shto Koment