Aktualitet

Shqiptari kthehet në burg pasi mbaron lejen, por s’vjen duarbosh, tenton të fusë heroinë në qeli

34 vjeçar shqiptar u dënua me 8 vite e 9-të muaj burg, pasi u përpoq të fuste heroinë pas kthimit te një pushimi të rregullt të një leje, por dështoi.
Featured image of article: Shqiptari kthehet në burg pasi mbaron lejen, por s’vjen duarbosh, tenton të fusë heroinë në qeli Foto ilustruese

GREQI- Një 34 vjeçar shqiptar që vuante dënimin në burgun Domoku, u dënua me 8 vite e 9-të muaj burg, pasi u përpoq të fuste heroinë pas kthimit te një pushimi të rregullt të një leje, por dështoi.

Më 4 nëntor ati ju gjetën nën rrobat e tij mbështjellë me qese najloni 4 gram heroinë, raporton gazeta lokale “lamiareport.gr”.

34-vjeçari vuante dënimin për trafikim lënde narkotike dhe armëmbajtje pa leje. Shqiptari është dërguar në Prokurorinë e qytetit të Lamias.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

(a.m/dosja.al)

 

Shto Koment