Argetim

Shqiptarët nuk ndalen, krijojnë këngë tallava për koronavirusin. VIDEO që po ‘thyen’ rrjetin

Pas këngës së vëllezërve Lleshi, por dhe disa këngëve të tjera nga qytetarë të thjeshtë, sot ka një tjetër version për koronavirusin.

Kenge per koronavirusin🤔🤣

Gepostet von Qikat Shqiptare am Samstag, 14. März 2020

TIRANË- Shqiptarët edhe pse po përballen me COVID-19, i cili po përhapet me shpejtësi dhe ka prekur deri tani 55 persona, sërish kanë sens humori.

Pas këngës së vëllezërve Lleshi, por dhe disa këngëve të tjera nga qytetarë të thjeshtë, sot ka një tjetër version për koronavirusin.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Një gruip të rinjsh kanë krjiuar disa vargje dhe muzikë tallava për të COVID-19, e cila po qarkullon në mediat sociale.

(A.B. Dosja.al)

Shto Koment