Politike

Shqiptarët në Maqedoninë e Veriut ‘votojnë’ Sali Berishën për President (FOTO)

Featured image of article: Shqiptarët në Maqedoninë e Veriut ‘votojnë’ Sali Berishën për President (FOTO) Sali Berisha

Ndërsa numrimi i votave në Maqedoninë e Veriut po shkon drejt përfundimit, dhe Stevo Pedarovski nga LSDM është kryesues, në rrjetet sociale po qarkullon një foto e një flete votimi. 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Në foto shihet emsi i ish-kryeministrit Sali Berisha, si President. 

Fleta e votimit dhe emri i Berishës i shkruar nga votuesi/sja

Shto Koment