Virale

ME VIDEO/ Shqiptarët ruajnë traditën, ia marrin isos nga Stutgardi

Shqiptarët ruajnë traditën, ia marrin isos nga Stutgardi. Në video ata shfaqen duke kënduar këngë labe.

Gjermani- Shqiptarët kudo nëpër botë, të përmalluar për vendin e tyre ruajnë traditat. Së fundmi në rrjet po qarkullon një video ku shfaqet një familje në Stutgard të Gjermanisë, e cila këndon këngë të labe.

Njëri prej tyre ia merr këngës dhe të tjerët i mbajnë ison.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

J.V/Dosja.al

Shto Koment