Showbiz

“Shqipërinë do e bëja pak të përdalë!”/ Xhensila Pere vetëofrohet të zhvishet për të ulur gjakrat e protestuesve tek Teatri Kombëtar: Nudo s’dal se i tmerroj!

VIDEO
E ftuar në “Mes yjesh”, Pere u shpreh se është e gatshme të dalë gjysmë e zhveshur, nëse kjo gjë do të ndihmonte në lumturinë e shqiptarëve.
Featured image of article: “Shqipërinë do e bëja pak të përdalë!”/ Xhensila Pere vetëofrohet të zhvishet për të ulur gjakrat e protestuesve tek Teatri Kombëtar: Nudo s’dal se i tmerroj! Xhensila Pere
Përditësuar:

TIRANË– Ish-banorja e Big Brother, Xhensila Pere është vetëofruar të sakrifikohet për të ulur gjakrat mes protestuesve dhe efektivëve të policisë në sheshin e Teatrit Kombëtar.

E ftuar në “Mes yjesh”, Pere u shpreh se është e gatshme të dalë gjysmë e zhveshur, nëse kjo gjë do të ndihmonte në lumturinë e shqiptarëve.

Në qoftë se zhveshja ime do ndihmonte… Ndoshta nudo jo se gjynah, do tmerroheshin por një pjesë të mirë të trupit do t’a nxirrja nëse kjo do ndihmonte në lumturinë e shqiptarëve. Dhe ta siguroj që nëse do të më jepej një post drejtues goxha i mirë, do kisha bërë një Shqipëri të mirë të bukur. Ndoshta do ta bëja çik të përdallë sepse do u thoja që lejohen plazhet nudo,”- tha Pere ndër të tjera.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

(f.m/dosja.al)

Shto Koment