Sport

Shqipëri-Moldavi, 45 minuta sulme, mungon goli për kuqezinjtë

Featured image of article: Shqipëri-Moldavi, 45 minuta sulme, mungon goli për kuqezinjtë Shqipëri-Moldavi

Sfida që po zhvillohet në stadiumin Elbasan Arena, mes Shqipërisë dhe Moldavisë, në 45 minutat e saj të para është karakterizuar nga sulmet e vazhdueshme të kuqezinjve por pa arritur të finalizojnë.

Pavarësisht provave, goli që do t’i jepte një frymëmarrje e rrjedhë tjetër lojës.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Moldavët të cilët do të mjaftoheshin me një barazim, janë mbyllur në mbrojtje, e cila deri më tani ka rezultuar e pakalueshme.

Shto Koment