Showbiz

“Shpirt i qeshur… je gjithçka për mua”, Bora Zemani hap arkivat për ditëlindjen e të ëmës, i bën urimin e veçantë (FOTOT)

Bora ka publikuar disa foto nga arkiva ku në ditën më të veçantë për nënën e saj, për ditëlindje i ka bërë urimin më të ëmbël.
Featured image of article: “Shpirt i qeshur… je gjithçka për mua”, Bora Zemani hap arkivat për ditëlindjen e të ëmës, i bën urimin e veçantë (FOTOT) Bora Zemani

TIRANË- Moderatorja e njohur Bora Zemani është një ndër personazhet më të përfolur në median rozë për shkak të lidhjes së saj me aktorin e humorit, Donald Veshaj.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale nga ku ndan me fansat e saj momente nga jeta private dhe ajo profesionale. Së fundmi ajo ka publikuar disa foto nga arkiva ku në ditën më të veçantë për nënën e saj, për ditëlindje i ka bërë urimin më të ëmbël.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

“E bukura ime ka ditelindjen sot! Je gjithcka per mua… shoqja, motra, mami im! Energji e bukur, shpirt i qeshur… jam me fat qe te kam ne jeten time! Sado te rritem dhe edhe pse sot jam nene vete, prap kam nevoje per mamin tim, njesoj, si ne keto foto! Te dua ma! Edhe 100 vite te bukura per ty. ️”-shkruan Bora.

A.C/Dosja.al

Etiketa:

Shto Koment