Aktualitet

‘Shpifjet’/ Berisha i kundërpërgjigjet padive të Ramës, kërkon 100 mijë lekë dëmshpërblim

Ish-kryeministri Sali Berisha ka paditur pasardhësin e tij Edi Ramën. Berisha kërkon një dëmshpërmblim prej 100 mijë lekësh për fyerjet e bëra nga Rama gjatë deklaratave publike.
Featured image of article: ‘Shpifjet’/ Berisha i kundërpërgjigjet padive të Ramës, kërkon 100 mijë lekë dëmshpërblim Sali Berisha dhe Edi Rama

TIRANË– Ish-kryeministri Sali Berisha i është përgjigjur me të njëjtën ‘monedhë’ padive për shpifje të bëra nga apsardhësi i tij Edi Rama.

Burime për Dosja.al, Berisha ka depozitur gjithashtu një padi ndaj Ramës, ku si dëmshpërblim për fyerjet e bëra gjatë deklaratave publike kërkon një dëmshpërblim prej 100 mijë lekësh.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Nga nëntori 2018 Edi Rama ka depozituar në total dy padi ndaj liderit historik të PD-së, Sali Berishës.

(k.m./dosja.al)

Shto Koment