Aktualitet

Shpejtësia e lartë i mori jetën, kjo është 25-vjeçarja që mbylli sytë në lule të rinisë në Vlorë

FOTO
Viktima, është vajza që shikoni në foto, të cilës, shpejtësia e lartë ia mbylli sytë në lule të rinisë.
Featured image of article: Shpejtësia e lartë i mori jetën, kjo është 25-vjeçarja që mbylli sytë në lule të rinisë në Vlorë Gabriela Meto
Përditësuar:

VLORË– Gabriela Meto është 25-vjeçarja, e cila humbi jetën në mënyrë tragjike një ditë më parë në Vlorë. Viktima, është vajza që shikoni në foto, të cilës, shpejtësia e lartë ia mbylli sytë në lule të rinisë.

Në media u publikuan edhe fotot ku shihet që trupi i Metos dergjet në tokë, i pajetë. Bashkë me Meton, u plagos rëndë edhe e afërmja e saj.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Dy vajzat, po udëhtonin nje ditë më parë në Nartë të Vlorës, por për shkak të shpejtësisë së lartë, mjeti ku ndodheshin doli nga rruga dhe u rrotullua disa herë.

(f.m/dosja.al)

Shto Koment