Aktualitet

‘Shpejtësia e çmendur’ i mori jetën, ky është 22-vjeçari që vdiq sot në Laç

FOTO
I riu po ecte me një ‘shpejtësi të çmendur’, me mjetin e llojit “Opel”, por humbi kontrollin. Ai doli nga rruga në aksin Laç-Patok dhe mjeti u përmbys. Si pasojë e plagëve të marra, Zefi ndërroi jetë.
Featured image of article: ‘Shpejtësia e çmendur’ i mori jetën, ky është 22-vjeçari që vdiq sot në Laç Redon Zefi

LAÇ– Personi që shikoni në foto është Redon Zefi, 22-vjeçari që ndërroi jetë mëngjesin e sotëm, si pasojë e një aksidenti automobilistik. Ngjarja e rëndë ndodhi mëngjesin e sotëm.

I riu po ecte me një ‘shpejtësi të çmendur’, me mjetin e llojit “Opel”, por humbi kontrollin. Ai doli nga rruga në aksin Laç-Patok dhe mjeti u përmbys. Si pasojë e plagëve të marra, Zefi ndërroi jetë.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Redon Zefi

Ndërkohë grupi hetimor po punon për sqarimin e plotë të shkakut dhe rrethanave të ngjarjes.

(f.m/dosja.al)

Shto Koment