Sport

Shorti i Europa League, të mëdhatë sërish me fat. Shikoni të gjitha çiftet

Një short jo i vështirë dhe për Arsanal që do të përballet me skuadrën e Olimpiacios, ndërsa Munchester United do të ketë kundërshtar Club Brugge.
Featured image of article: Shorti i Europa League, të mëdhatë sërish me fat. Shikoni të gjitha çiftet Shorti i Europa League
Përditësuar:

ZVICËR- Në Nion të Zvcrës është hedhur sot shorti për Europa League, ku do të ketë përballje me plot emocion. Goglat deshën që Ajax e eleminuar nga Champions League të përballet me Getafe, ndërsa Interi do të ketë kundërshtar modestët e Ludogorets.

Përballjet nga shorti i Europa League

Një short jo i vështirë dhe për Arsanal që do të përballet me skuadrën e Olimpiacios, ndërsa Munchester United do të ketë kundërshtar Club Brugge.

Përballjet e plota

Përballjet e plotë për fazën e 1/16-ave

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

1) Wolves- Espanol
2) Sportingu- Bashakshehir
3) Getafe-Ajax
4) Leverkusen- Porto
5) Kopenhagen-Celtik
6) APOEL- Basel
7) CRF Cluj-Sevilla
8) Olimpiacos- Arsenal
9) Alkmar- LASK Linz
10) Club Brugge- Manchester United
11) Ludogorets- Inter
) Frankfurt- Salcburg
13) Shaktar- Benfica
14) Wolfsburg- Malmo
15) Roma- Gent
16) Rengers- Braga

Përballjet nga shorti i Europa League

(A.B. Dosja.al)

Shto Koment