Aktualitet

Shoqërohet ish-deputetja Silva Caka, kolegët e LSI-së kërkojnë lirimin e koleges së tyre, thirrje dhe forcë

Kolegët e saj kanë shkuar dhe janë përballur me policinë duke kërkuar që Caka të lirohet.
Featured image of article: Shoqërohet ish-deputetja Silva Caka, kolegët e LSI-së kërkojnë lirimin e koleges së tyre, thirrje dhe forcë Kejdi Mehmetaj dhe Endrit Brahimllari

TIRANË– Shoqërohet në Polici ish-deputetja Silva Caka. Kolegët e saj kanë shkuar dhe janë përballur me policinë duke kërkuar që Caka të lirohet.

vijon…

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

(k.m/dosja.al)

Shto Koment