PolitikeVirale

Shoqëria nuk harrohet! Blendi Klosi dhe Vangjush Dako në një makinë, brenda “Range Rover” ndajnë ‘hallet’ e fushatës, ç’i bëri bashkë dy socialistët

FOTO
Ministri i Turizmit dhe Mjedisit, Blendi Klosi është pikasur teksa udhëtonte me të njëjtën makinë me ish-kryebashkiakun e Durrësit, Vangjush Dako.
Featured image of article: Shoqëria nuk harrohet! Blendi Klosi dhe Vangjush Dako në një makinë, brenda “Range Rover” ndajnë ‘hallet’ e fushatës, ç’i bëri bashkë dy socialistët Blendi Klosi dhe Vangjush Dako

DURRËS– Miqësitë e vjetra nuk harrohen! Kështu kanë bërë edhe dy prej personazheve të njohur të Partisë Socialiste. Ministri i Turizmit dhe Mjedisit, Blendi Klosi është pikasur teksa udhëtonte me të njëjtën makinë me ish-kryebashkiakun e Durrësit, Vangjush Dako.

Të dy pjesë e Partisë Socialiste, janë fotografuar nga Panorama teksa qarkullonin me një mjet tip “Range Rover”, duke qarkulluar nëpër Durrës.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Nuk dihet se çfarë i bashkon dy personazhet bashkë, pasi Dako nuk është pjesë e listës për deputet, ndërsa Klosi kandidon në Berat.

(k.m/dosja.al)

Një Koment në “Shoqëria nuk harrohet! Blendi Klosi dhe Vangjush Dako në një makinë, brenda “Range Rover” ndajnë ‘hallet’ e fushatës, ç’i bëri bashkë dy socialistët

  1. Leku, tenderat, bandat, keto gjera i bashkojne

Shto Koment