Showbiz

Shoqe si Rozana vështirë të gjesh, gjesti i papritur që bën në mes të rrugës vetëm për Fiorin (VIDEO)

Po kush më mirë se shoqja di të të bëjë një foto "artistike". Edhe Rozana Radi dhe Fiori Dardha janë një shembull perfekt i këtij rasti.
Featured image of article: Shoqe si Rozana vështirë të gjesh, gjesti i papritur që bën në mes të rrugës vetëm për Fiorin (VIDEO) Rozana Radi, Fiori Dardha

TIRANË- Fotot janë një pjesë e rëndësishme për vajzat dhe shoqet janë gjithashtu shumë të rëndësishme në jetën e vajzave. Pse? Po kush më mirë se shoqja di të të bëjë një foto “artistike”. Edhe Rozana Radi dhe Fiori Dardha janë një shembull perfekt i këtij rasti.

Përmes një postimi në Instagram, Fiori Dardha i ka bërë të gjitha ndjekëset të ndihen xheloze për të. Në postim shihet Rozana Radi, e cila bën 1001 përpjekje për të realizuar një foto të bukur dhe nuk shfaq fare lodhje. Ajo shihet teksa shtrihet edhe në rrugë.

 

View this post on Instagram

 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

KAMERA E FSHEHTË “Sakrificat” e Rozit për të më realizuar një foto të mirë! Ma “nxiu” jetën”! Kujton se jam modele… @rozana_radi 😂😂😂😂😂😂

A post shared by FIORI DARDHA (@fioridardha) on


Bashkëngjitur videos së postuar Fiori Dardh shkruan: “KAMERA E FSHEHTË. “Sakrificat” e Rozit për të më realizuar një foto të mirë! Ma “nxiu” jetën”! Kujton se jam modele…”.

(E.S. Dosja.al)

Shto Koment