Showbiz

Shokë të ngushtë! Stresi bëhet nostalgjik për fëmijërinë, bashkë me Kejsin pozojnë si ‘bebe’, reperi: Këta nuk e dinë që ne jemi…

Stresi shprehet se ata kanë pasur shumë kundërshtarë dhe njerëz që kanë dashur t’ju bëjnë keq, por gjithmonë kanë qëndruar të fortë bashkë e sot janë më shumë se partnerë, janë miqtë më të mirë të njëri-tjetrit.
Featured image of article: Shokë të ngushtë! Stresi bëhet nostalgjik për fëmijërinë, bashkë me Kejsin pozojnë si ‘bebe’, reperi: Këta nuk e dinë që ne jemi… Kejsi dhe Stresi

TIRANË– Marrëdhënia mes Stresit dhe Kejsit po funksionon më së miri edhe pse janë në distancë! Pas shumë thashethemeve për ndarje çifti ka treguar dhe një herë se janë shokë të ngushtë dhe dinë të përballojnë çdo gjë.

Reperi  ka publikuar një foto në llogarinë e tij në Instagram me një filtër Snapi ku duken si bebe.

Stresi shprehet se ata kanë pasur shumë kundërshtarë dhe njerëz që kanë dashur t’ju bëjnë keq, por gjithmonë kanë qëndruar të fortë bashkë e sot janë më shumë se partnerë, janë miqtë më të mirë të njëri-tjetrit.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

“Kur u njohëm ishim të vegjël, kaluam sfida kaluam çdo gjë, kaluam njerëz të lig, kundërshtarë por në fund këta se dinë që jemi shokë të ngushtë!”– shkruan reperi.

Stresi dhe Kejsi

(A.B)/Dosja.al

Etiketa:

Shto Koment