Showbiz

“Shoh këtë dhe ha një kastravec”, Olta Gixhari tregon nepset e shtatzënisë, çfarë i ndodh kur vështron Jonidën

FOTO
Ashtu si çdo grua, edhe Olta gjatë pritjes së ëmbël ka nepse të ndryshme dhe ndoshta paksa të cucditshme.
Featured image of article: “Shoh këtë dhe ha një kastravec”, Olta Gixhari tregon nepset e shtatzënisë, çfarë i ndodh kur vështron Jonidën Olta Gixhari, Jonida Vokshi

TIRANË– Aktorja Olta Gixhari po përjeton nepse gjatë periudhës së shtatzënisë.

Ashtu si çdo grua, edhe Olta gjatë pritjes së ëmbël ka nepse të ndryshme dhe ndoshta paksa të cucditshme.

Në një postim në Instastory, aktorja shkruan se sa herë që ka uri shikon Jonida Vokshin dhe ha një kastravec.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Kur më merr uria, shoh këtë dhe ha një kastravec,”- shkruan Gixhari krah fotos së Vokshit.

Postimi i Olta Gixharit

Tashmë, moderatorja është në fund të shtatzënisë dhe shumë shpejt do të marrë vogëlushin në krahë, ndërsa aktorja do të duhet të presë edhe disa muaj.

(f.m/dosja.al)

Shto Koment