Aktualitet

Shmangu ‘Benzin’, makina e policisë del nga rruga në Vlorë, nuk ka të lënduar

Makina e policisë duke dashur të shmangë një aksident të mundshëm ka devijuar dhe ka dalë nga rruga. 
Featured image of article: Shmangu ‘Benzin’, makina e policisë del nga rruga në Vlorë, nuk ka të lënduar Foto ilustruese

VLORE-Makinës së policisë i ka dalë para një makinë tip ‘Benz’ duke bërë kështu që të dalë nga rruga. Ngjarja ka ndodhur mëngjesin e sotëm në aksin Vlorë-Fier pranë fshatit Trevllazër.

Makina e policisë duke dashur të shmangë një aksident të mundshëm ka devijuar dhe ka dalë nga rruga. Fatmirësisht nuk ka asnjë të lënduar.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

(A.B)/Dosja.al

Shto Koment