Horoskopi

Shmangni debatet me partnerin, beqarët të mos hezitojnë për asgjë, çfarë kanë rezervuar yjet për ju/ Horoskopi 12 tetor 2020

Shmangni debatet me partnerin, beqarët të mos hezitojnë për asgjë, çfarë kanë rezervuar yjet për ju/ Horoskopi 12 tetor 2020
Featured image of article: Shmangni debatet me partnerin, beqarët të mos hezitojnë për asgjë, çfarë kanë rezervuar yjet për ju/ Horoskopi 12 tetor 2020 Horoskopi

Dashi

Hëna është në një aspekt të mirë dhe ju gjithashtu mund të korrigjoni disa probleme të lindura midis të Premtes dhe të Shtunës. Në frontin e punës, keni disa dyshime. Familja ka nevojë për ju.

Demi

Sot përpiquni të jeni të kujdesshëm dhe t’i kushtoni vëmendje shpenzimeve. Në frontin e punës, duhet të përpiqesh të jesh më konkret dhe të zbatosh vetëm atë që mendon se është konstruktive.

Binjakët

Nëse jeni duke kërkuar për një dashuri të re, përpiquni të prisni edhe pak, e 28-ta mund të jetë dita e duhur. Sa i përket punës, punonjësi vuan nga një krizë.

Gaforrja

Mbani qetësi në dashuri: mund të humbni durimin me ata që kanë lindur nën shenjën e Bricjapit dhe Dashit. Në frontin e punës, shtyni çdo zgjedhje. Nuk është faji juaj që disa projekte janë ndalur.

Luani

Hëna është në shenjën tuaj, përfitoni prej saj. Pasioni sigurisht që nuk mungon, por përpiquni të mos e ktheni atë në xhelozi obsesive. Në frontin e punës, projekte të rëndësishme mund të zhvillohen. Ju mund të shisni diçka për të paguar një borxh.

Virgjëresha

Nga nesër Venusi dhe Hëna do të jenë në shenjën tuaj. Nëse jeni të dashuruar kjo është java e duhur për të deklaruar veten. Nëse jeni beqarë, takimet e reja janë rrugës. Në frontin e biznesit, ju mund të nënshkruani një kontratë.

Peshorja

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Të Premten dhe të Shtunën keni pasur disa probleme në dashuri, por tani Hëna është e favorshme. Sa i përket punës, mos i nënvlerësoni propozimet e reja. Filloni të shikoni përreth dhe të planifikoni për të ardhmen.

Akrepi

E diela pak e vështirë për ndjenjat dhe sot jeni akoma nervoz. Nëse jeni të lodhur duke bërë gjithmonë të njëjtat gjëra, tani është koha për të bërë një ndryshim!

Shigjetari

Me një person të lindur nën shenjën e Luanit mund të krijoni një lidhje të bukur. Sot Hëna është e favorshme, përfitoni prej saj. Kur bëhet fjalë për punë, nuk është koha për të qenë kokëfortë. Mundohuni të mos shpenzoni shumë para.

Bricjapi

Java e ardhshme është pozitive dhe do të ketë lajme të mira për ndjenjat edhe sot. Sa i përket punës, përpiquni të jeni të vëmendshëm ndaj parave dhe gjithçka do të jetë mirë!

Ujori

Mundohuni të vendosni pikën e një argumenti, sot nuk është një ditë e lehtë për ndjenjat. Sa i përket punës, ju mund të ndryshoni role.

Peshqit

Sot është dita e duhur për të zgjidhur një problem në dashuri. Sa i përket punës, 48 orët e ardhshme mund t’ju kthejnë kundër dikujt. Mundohuni të jeni të kujdesshëm!

Marrë nga Noa.al 

Shto Koment