Aktualitet

Shkrumbohet nga flakët makina në Tepelenë, mjeti ishte i parkuar para një marketi kur u përfshi nga zjarri

Mësohet se makina ishte e parkuar në momentin që u përfshi nga flakët. Nuk dihet ende nëse ka qenë një zjarrvënie e qëllimshme, apo flakët janë shkaktuar nga ndonjë defekt teknik.
Featured image of article: Shkrumbohet nga flakët makina në Tepelenë, mjeti ishte i parkuar para një marketi kur u përfshi nga zjarri Foto Ilustruese

TEPELENË- Gjatë orëve të para të mëngjesit të sotëm është përfshirë nga flakët një makinë “Wolkswagen” në Tepelenë.  Mësohet se mjeti me targa  “AA966LK” ishte parkuar para një marketi në lagjen “Mustafa Matoiti”, kur u përfshi nga zjarri.

Nuk dihen detaje të tjera për këtë ngjarje.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Policia dhe zjarrfikësja ndodhen në vendin e ngjarjes.

J.V/Dosja.al

Shto Koment