Aktualitet

Shkrumbohet magazina në Kamëz, flakët rrezikojnë dhe banesat rreth saj

VIDEO
Paraprakisht dyshohet se magazina është djegur pas një shkëndije elektrike ndërkohë që ende nuk dihet arsyeja e saktë dhe rrethanat e ngjarjes.
Featured image of article: Shkrumbohet magazina në Kamëz, flakët rrezikojnë dhe banesat rreth saj Pamje nga zjarri në Kamëz

KAMËZ– Një magazinë në Kamëz është përfshirë nga flakët. Ngjarja ka ndodhur mezidtën e sotme, dhe mësohet se e gjithë magazina me materialet që kishte brenda është shkrumbuar.

Paraprakisht dyshohet se magazina është djegur pas një shkëndije elektrike ndërkohë që ende nuk dihet arsyeja e saktë dhe rrethanat e ngjarjes.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al


Zjarri ka vënë në rrezik edhe banesat që ndodheshin rret hmagazinës, por fatmirësisht asnjëra prej tyre nuk ka pësuar dëme.

(f.m/dosja.al)

Shto Koment