Showbiz

“Shkollë në shtëpi”, Sara Hoxha si një nënë e përkushtuar tregon si i edukon fëmijët e saj në shtëpi

Sara Hoxha ka postuar në llogarinë e saj të Instagramit një foto ku shihet se ka marrë rolin e një mësueseje duke i mësuar djalit të saj ditët, muajt e vitit dhe motin.
Featured image of article: “Shkollë në shtëpi”, Sara Hoxha si një nënë e përkushtuar tregon si i edukon fëmijët e saj në shtëpi Sara Hoxha dhe fëmijët e saj

TIRANË- Sara Hoxha është një ndër personazhet më të dashura për publikun shqiptar, e cila së fundmi ka treguar se i është dedikuar plotësisht rritjes së dy djemve dhe se ka nisur t’ju përkushtohet edhe edukimit e formimit të tyre.

Ditën e sotme, ajo ka postuar në llogarinë e saj të Instagramit, Instastory një foto ku shihet se ka marrë rolin e një mësueseje duke i mësuar djalit të saj ditët, muajt e vitit dhe motin.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

“Shkollë në shtëpi”- ka shkruar Sara në postimin e bërë.

Postimi i Sara Hoxha

(s.s/dosja.al)

Shto Koment