Politike

Shkolla në Kamëz, Veliaj tregon ‘fjalët’ brenda PD-së: Më thonë ky i joni nuk nguli dot një gozhdë

Kryebashkiaku Erion Veliaj i ftuar në “Top Shoë” ka treguar detaje nga kundërshtarët e tij politikë të PD-së.
Featured image of article: Shkolla në Kamëz, Veliaj tregon ‘fjalët’ brenda PD-së: Më thonë ky i joni nuk nguli dot një gozhdë Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj

TIRANË– Kryebashkiaku Erion Veliaj i ftuar në “Top Show” ka treguar detaje nga kundërshtarët e tij politikë të PD-së. (Lexo këtu)

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Kam shokë në PD. Dhe më thonë ky i joni nuk nguli dot një gozhdë. S’kemi as si ta mbrojmë. Prandaj më pengojnë për shkollën ata thonë: Po ky socialisti, i kuqi po bëri edhe këtë shkollë thonë s’kemi si ta mbajmë?

Erion Veliaj, kryebashkiak i Tiranës

Shto Koment