Aktualitet

Shkodër/ Zjarr në një banesë në katin e pestë, fatmirësisht pa persona brenda

Në vendngjarje ndodhen forcat zjarrfikëse që po bëjnë të mundur shuarjen e flakëve, autoambulanca dhe policia.
Featured image of article: Shkodër/ Zjarr në një banesë në katin e pestë, fatmirësisht pa persona brenda Pamje nga zjarri

SHKODËR- Një banesë në katin e pestë të një pallati është përfshirë nga flakët në Shkodër, në zonën pranë “Urës Dervishbeg”.

Paraprakisht mësohet se në momentin kur në banesë ka rënë zjarri, nuk ka patur persona.

Në vendngjarje ndodhen forcat zjarrfikëse që po bëjnë të mundur shuarjen e flakëve, autoambulanca dhe policia.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Po punohet për zbulimin e rrethanave të rënies së zjarrit.

(f.g/dosja.al)

Shto Koment