Sociale

Shkodër, “heronjtë” në aksion për pastrimin e qytetit (VIDEO)

Një nga problemet më të prekshme në Shkodër, siç është pastrimi sot, po tenton t’i përafrohet edhe shërbimeve të tjera.

SHKODËR- Janë të vetmit që në temperatura të ulëta, në mot me shi, dhe në kushte atmosferike të papërshtatshme, ata sfidojnë gjithçka për ti shërbyer pastrimit të Shkodrës.

Një nga problemet më të prekshme në Shkodër, siç është pastrimi sot, po tenton t’i përafrohet edhe shërbimeve të tjera. Një bravo për këto “heronj rruge”, duhet ti mbështesim të gjithë.

Pyetje: A janë plotësuar kushtet për të pastruar Shkodrën?

Qytetari: Deri tani jemi shumë mirë, i kanë plotësuar kushtet, na kanë rrit rrogën ,

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Pyetje: Jeni plotësuar me kushte teknike?

Qytetari: Po jemi siguruar jemi. Kemi dhe tesha shiu dhe çizme.

(Dosja.al)

Shto Koment