Showbiz

“Shko bëj një dush njëherë”, Xhesika Polo ‘ja plas në sy’ bashkëpunëtorit të djersitur të Roza Latit

Ajo i ka thënë se djali i njohur ndryshe si ‘boli’ duhet të lahet njëherë, pstaj të flaës me të.
Featured image of article: “Shko bëj një dush njëherë”, Xhesika Polo ‘ja plas në sy’ bashkëpunëtorit të djersitur të Roza Latit Xhesika Polo, Roza Lati dhe boli

Xhesika Polo ka shfaqur një anë tjetër të sajën. E ftuar në emisionin më të ri të Roza Latit, këngëtarja i tha bashkëpunëtorit të moderatores, djalit të njohur si ‘boli’ se si fillim duhet të bëjë një dush.

Djali i programit “Bukë me vete”, bashkë me Rozën dhe një tjetër bashkëpunëtor u paraqitën ne koncertin e Xhesika Polos dhe e ‘rrëmbyen’ atë të veshur si personazhet e filmave vizatimorë.

Sigurisht që ky ‘rrëmbim’ ishte në kuadër të një shakaje. ‘boli’ e mbajti hopa Xhesikën dhe e solli në shezlongun ku do të zhvillohej intervista.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Të gjithë këtë e bëra për veten time. Doja të të rrëmbeja sepse doja të të kisha pranë,”– i thotë djali këngëtares.

Planet i paske të bukura por shko bëj një dush njëherë e më pas flasim,”– ia ktheu Xhesika. Sigurisht e gjithë kjo skenë është zhilluar me sens humori.

(f.m/dosja.al)

Shto Koment