Horoskopi

‘Shkëputuni nga disa persona që ju kanë mbajtur pas vetes’/ Parashikimi astrologjik për këtë javë, 18- 25 janar nga Meri Shehu

Ky është horoskopi për këtë javë, 18- 25 janar 2021. Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë java për të lindurit e çdo shenje.
Featured image of article: ‘Shkëputuni nga disa persona që ju kanë mbajtur pas vetes’/ Parashikimi astrologjik për këtë javë, 18- 25 janar nga Meri Shehu Astrologia Meri Shehu

Astrologia Meri Shehu ka dhënë parashikim e saj për këtë javë nga data 18 deri në 25 Janar

Dashi
Do te jeni ne nje lufte per mbizoterim ekonomik dhe social. Tani, kete jave vendoset se cfare drejtimi do te marrin punet dhe ceshtjet tuaja me te rendesishme materiale dhe personale
Demi
Nje kthese e papritur ne jeten tuaj me e forte nga sa mund te mendonit edhe ju vete do t’i ndryshoje situatat ne lidhje me karrieren dhe te ardhmen tuaj ne cift.
Binjaket
Tani do te dalin ne pah te gjithe kundershtaret tuaj real dhe te gjitha prapaskenat qe ju kane bere apo keni bere. Jeni ne nje perballje te vertete per te mbijetuar ne te ardhmen
Gaforrja
Miqte e mire i bejne llogarite e mira. Ne te kundert, te gjithe ata qe keni cilesuar si miq dhe aleate do ju dalin kunder dhe do ju prishin te gjitha ekuilibrat
Luani
Fillon nje anatagonizem i madh dhe nje ndryshim ne marredheniet tuaja me te rendesishme. Do perpiqen t’ju ndryshojne te dhenat e qendrueshme por edhe t’ju marrin nje perfitim ekonomik qe mezi e kishit vendosur
Virgjeresha
Sot, do te kuptoni dhe ne ditet ne vazhdim qe me punen tuaj duhet te merreni vete ju. Ne te kundert, atyre qe u kishit dhene me shume pushtet do ju prishin pune dhe do ju shpenzojne me teper, duke perfituar per vete
Peshorja
Ne dashuri dhe ne art do te synoni te jeni te paret, pavaresisht se kjo do ju kushtoje pak me shume ekonomi apo qetesi shpirterore. Lufte per lufte, e dhembe per dhembe, ne kete kohe ndryshimesh te medha
Akrepi
Kush me shume se ju do ndjehej mire ne kete periudhe ngacmimesh dhe provokimesh deri ne gjerat me te shtrenjta. Do arrini te permbysni mendimin e keq qe kane per ju dhe do ndertoni nje bote te re per veten tuaj
Shigjetari
Ju duhet ne kete periudhe te shkeputeni nga disa persona qe ju kane mbajtur pas vetes dhe nuk ju kane dhene shume liri per shume vite. Kjo do jete shkeputja me e madhe per ju
Bricjapi
Do filloj periudha ku ne emer te ardhmes apo nje marredhenie te qendrueshme ju te filloni te investoni ne ekonomi. Por kjo do te rezultoje nje revolucion per ju pasi eshte hera e pare qe do ta beni per dike ne emer te dashurise
Ujori
Nje ndryshim dhe surprize e madhe ju pret ne jeten tuaj, nje kthese ne pune apo ne jeten personale. Do ndryshoni ambjent shtepie ose do te filloni nje bashkejetese.
Peshqit
Duhet te luteni qe dikush qe ju do dhe ju perkrahe te fitojë ne kete periudhe shume te veshtire. Ne te kundert do t’ju terheqi pas vetes ne renien e tij apo saj.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

(kle.mu./dosja.al)

Shto Koment