Showbiz

Shkëlzen Berisha ta dëgjojë mirë! Armina Mevlani ka një kërkesë për të: Dua të llastohem gjithë kohës

E veshur me pallto, e me syze optike, Armina i ka dërguar një mesazh të qartë të fejuarit të saj djalit të ish-kryeministrit Sali Berisha, Shkëlzenit. 
Featured image of article: Shkëlzen Berisha ta dëgjojë mirë! Armina Mevlani ka një kërkesë për të: Dua të llastohem gjithë kohës Armina dhe Shkëlzen Berisha

TIRANË– Blogerja e njohur Armina Mevlani ka postuar videon e ditës, të shoqëruar me një prej këngëve të saj të preferuara. 

E veshur me pallto, e me syze optike, Armina i ka dërguar një mesazh të qartë të fejuarit të saj djalit të ish-kryeministrit Sali Berisha, Shkëlzenit. 

“Dua të llastohem gjatë gjithë kohës,”-shkruan Armina duke na bërë që të mendojmë se juristi këto kohë e ka lënë pak pas dore të fejuarën e tij. 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Armina Mevlani

Mesazhi ishte mjaft i qartë, dëgjove Shkëlzen?

(k.m./dosja.al)

Shto Koment