AktualitetShowbiz

Po lëvizte me mjetin luksoz, ndalohet nga policia Mozzik/ Reperi në ‘ankth’, me telefon në dorë bën…

VIDEO
Autoritetet kanë ndaluar reperin, i cili po udhëtonte me mjetin e tij tip ‘Mercedes G63 AMG’ në Prishtinë.
Featured image of article: Po lëvizte me mjetin luksoz, ndalohet nga policia Mozzik/ Reperi në ‘ankth’, me telefon në dorë bën… Mozzik

KOSOVE– Reperi Mozzik është ndaluar ditën e sotme nga policia e Kosovës. Autoritetet kanë ndaluar reperin, i cili po udhëtonte me mjetin e tij tip ‘Mercedes G63 AMG’ në Prishtinë. Ai ka qenë i shoqëruar edhe nga një prej miqve të tij, i njohur si Grajqa.

Arsyet e kësaj ndalese nuk dihen, por mendohet se mund të ketë shkelur rregullat e qarkullimit rrugor.

Një video e shpërndarë në rrjetet sociale, tregon momentin kur 24-vjeçari ndalohet nga autoritet dhe dorëzon dokumentet. Me një telefon në dorë, teksa Policia i kontrollon dokumentar, ndërsa reperi bën ece-jakje. 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Megjithatë veshjet e këngëtarit janë me krahë të gjata, dhe nuk dihet nëse videoja është filmuar kohët e fundit. 

(A.B)/Dosja.al

Shto Koment