Showbiz

“Shikon interesat e tua”/ Pasi iu përvesh Ardit Gjebras, Noizy qetësohet, tregon pse u nervozua aq keq: Më ranë nervat tani…

 • “Artist i vogël”/ Noziy mbështet Fifin, ‘i përvishet’ Ardit Gjebreas
 • Reperi shkruante se Ardit Gjebrea ishte një artist i vogël, që ka parë intersat e tij para drejtësisë. Pas shfryjes në Instagram, mesa duket Noizy u çlirua duke bërë edhe një tjetër postim. 
  Featured image of article: “Shikon interesat e tua”/ Pasi iu përvesh Ardit Gjebras, Noizy qetësohet, tregon pse u nervozua aq keq: Më ranë nervat tani… Ardit Gjebrea dhe Noizy

  TIRANË– Reperi i njohur Noizy ngriti zërin për çmimin e madh të “Këngës Magjike”, duke mbështetur Fifin.

  Në një postim në Instagram, të cilin më pas e fshiu, reperi shkruante se Ardit Gjebrea ishte një artist i vogël, që ka parë intersat e tij para drejtësisë. Pas shfryjes në Instagram, mesa duket Noizy u çlirua duke bërë edhe një tjetër postim. 

  Në një foto të postuar në Story, Noizi shkruan se e gjitha kishte ndodhur sepse e kishte marrë uria. 

  Postimi i Noizy-t

  Kënga Magjike 2019 u fituar nga Eneida Tarifa me këngën “A do ma zgjasësh dorën”. Në vendin e dytë doli Fifi, ndërsa vendin e tretë e zuri Anxhela Peristeri.

  Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

   

  Fitorja e Enedës u kontestua nga publiku në sallë, pasi në momentin kur ajo mori kupën të gjithë filluan të thërrisnin në kor emrin e Fifit. 

  (k.m./dosja.al)

  Shto Koment