Kuriozitete

Shikoje natyrën ndryshe, ky artist me Photoshop-in di të transformojë gjithçka (FOTO)

Një artist krijon vepra duke përdorur Photoshop-in, dhe ne nuk e kemi parë natyrën nga kjo ana tjetër e medaljes.

TIRANË- Ai i sheh vendet në një tjetër parashikim për të ardhmen e natyrës. Ëndërrimtar, të zgjuar dhe me ide të thella krijojnë veprat e artistit dixhital nga Parisi, Fabien Barrau.

Shikoni të gjitha fotografitë në galerinë më sipër sepse jemi të sigurt që do të mahniteni me këto bukuri të fshehura të natyrës. Ju ftojmë t’i shijoni këto super foto.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Burimi: Brightside
A.C/Dosja.al

Etiketa:

Shto Koment