Showbiz

“Shiko gruan thuaji atij bandillit”, Marina Vjollca ‘tërbon’ pushuesin në pishinë (FOTO)

Marina Vjollca ka ndarë disa foto nga vendi ku po kalon pushimet, por në sy bie një pushes mbrapa bukuroshes që nuk ja ndan sytë ndërkohë që është me gruan e tij.
Featured image of article: “Shiko gruan thuaji atij bandillit”, Marina Vjollca ‘tërbon’ pushuesin në pishinë (FOTO) Moderatorja, Marina Vjollca.

Moderatorja bukuroshe, Marina Vjollca dhe Getoar Selimi po kalojnë disa ditë të bukura pushimi pranë një vendi ekzotik. Çifti kanë ndarë foto në rrjete sociale nga ishujt Barbados.

Veshur me një fustan pink rrjete, me një lule të vendosur në flokë, e ulur në shezlon Marina Vjollca ka tërhequr vëmendjen e pushuesit mbrapa saj. Edhe pse i shoqëruar nga bashkëshortja ai nuk ja ndan sytë moderatores. Ndjekësit e kanë vënë re këtë detaj dhe kanë vërshuar në një lumë komentesh.

 

View this post on Instagram

 

🌺

A post shared by Marina Vjollca (@marina_vjollca) on


“E paske nda atë me gru, ajo edhe me u myt ky as që e ven re,”– shkruan një komentues.

“Po ai ça ka që shikon?”- shkruan një tjetër komentues.               

“Shiko gruan thuaj atij bandillit mbrapa se do të mbytet o i shkret,”- vijon një ndjekëse.

(R.L/Dosja.al)

 

Shto Koment