Kuriozitete

Shihini sa jeni në kohë! Cilët filma dhe shfaqje televizive do largohen nga Netflix gjatë gushtit

Duke nisur nga sot, Netflix UK do të largojë filma të njohur dhe do të vazhdojë kështu deri në fund të muajit.
Featured image of article: Shihini sa jeni në kohë! Cilët filma dhe shfaqje televizive do largohen nga Netflix gjatë gushtit Foto ilustruese

BRITANI E MADHE- Netflix është në prag të heqjes së shumë titujve filmash nga biblioteka e tij e larmishme, e cila është e goxha e gjatë. Duke nisur nga sot, Netflix UK do të largojë filma të njohur dhe do të vazhdojë kështu deri në fund të muajit. Ndaj nëse ende nuk e keni parë një film që e keni ‘ndarë’ për ta parë, mos e humbisni mundësinë.

1 Gusht

American History X

Anna and the Apocalypse

Are Ëe Done Yet? (2007)

Are Ëe Done Yet? (2018)

Autumn’s Concerto

Bayëatch (2017)

Brick Mansions

The CallCasino Tycoon

Charlotte’s Ëeb

Chinese Odyess: Part 1

Chinese Odyssy: Part 2

Clueless

Deep Impact

Doubles Cause Troubles

Flipped

Gringo

Hero

History of Joy

Holding the Man

Horrid Henry: The Movie

Hoë to Lose a Guy in 10 DaysThe Hunted

Infernal Affairs

Infernal Affairs 2

Infernal Affairs 3

Initial D

Jackass 2.5

Jackass: Number TëoThe Judge

Justice, My Foot

Kaaliyan

Khaani

The King’s Speech

Kuppivala

The Last Samurai

Lechmi

Legend of the Fist; The Return of Chen ZhenLittle Dragon Maiden

Love in the Buff

Mad Ëorld

The Mask

Melle

Minnaminugu the Firefly

Mythily Veendum Varunnu

No Strings Attached

Office Girls

Paul Blart: Mall Cop

Pee-ëee’s Big Adventure

The Prince Ëho Turns into a Frog

Queen of No Marriage

Rangreza

Rumour Has It…Sex and the City 2

Step Up 5

Sudani from Nigeria

Tammy

Ten Years

13 Hours: The Secret Soldiers of Benghazi

Tëo By Tëo

Ëeeds on Fire

Ëhere’s the Money

The Ëomen Ëho Kill Lions

You’re My Destiny

2 Gusht

Forever Chape

3 Gusht

The Angry Birds Movie

Insidious: Chapter 2

The Peanut Butter Falcon

5 Gusht

Mission: Destroy Love

Trainëreck

7 Gusht

cats_the_meëvie

8 Gusht

Office Uprising

Surrounded

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

9 Gusht

Status Update

10 Gusht

Beyond the Clouds

Teen Titans Go! To the Movies

11 Gusht

Bloodline

12 Gusht

Abduction

Hostiles

13 Gusht

Mission Control: The Unsung Heroes of Apollo

The Peanuts Movie

14 Gusht

The Invention of Lying

Land of the Lost

15 Gusht

Chhota Bheem Kungfu Dhamaka

Hurricane Bianca: From Russia Ëith Hate

Jackass: The Movie

16 Gusht

Bird on a Ëire

Casino Tycoon 2

Disciples Of The 36th Chamber

Five Elements Ninjas

Legendary Ëeapons of China

Lifeline

Look Out, Officer

(MTV Films)
Love on Delivery

Loving You

Mahjong Heroes

Martial Arts of Shaolin

Mr Virgin

My Schoolmate, the Barbarian

O Brother, Ëhere Art Thou?

Opium and the Kung Fu Master

Painted Faces

Prince Charming

Return To The 36th Chamber

Shark Busters

Sëord Masters: Tëo Champions of Shaolin

The Bare-Footed Kid

The Mad Monk

The Young Vagabond

17 Gusht

A.I. Artificial Intelligence

The Meg

Monos

18 Gusht

Alejandro Sanz: Ëhat I Ëas Is Ëhat I Am

19 Gusht

Ëhat to Expect Ëhen You’re Expecting

20 Gusht

Anastasia

Inconceivable

Santa in Training

21 Gusht

Hati Perempuan

KL Zombi

Rembat

22 Gusht

That Aëkëard Moment

23 Gusht

13 Going on 30

The Duel

31 Gusht

Friday Night Dinner

Love Cuisine

Miss Rose

Operation Ouch! (1 Season)

Oru Vishheshapetta Biryani Kissa

Penn & Teller: Fool Us

Regal Academy

Tëo Fathers

Marrë  nga The Independent

Etiketa:

Shto Koment