Politike

SHIFRAT/ Numërohet kutia e parë në Selenicë, shënohet barazimi i parë mes PS dhe Opozitës së Bashkuar

Mësohet se kutia e parë është numëruar në fshatin Karburanë të Selenicës.
Featured image of article: SHIFRAT/ Numërohet kutia e parë në Selenicë, shënohet barazimi i parë mes PS dhe Opozitës së Bashkuar Pamje nga procesi i numrimit

VLORË– Numërohet kutia e parë në Selenicë. Mësohet se kutia e parë është numëruar në fshatin Karburanë të Selenicës.

PS rezulton të ketë marrë  120 vota, PD 67 vota dhe LSI 53. Në këtë mënyrë është shënuar barazimi i parë mes PS-së dhe Opozitës së Bashkuar.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

LAJM KRYESOR: Zgjedhjet 2021/ Shqipëria hap kutitë! Pusteci dhe Qesarati e mbyllin numërimin të parët, PS në avantazh, PD e ndjek hap pas hapi (ZHVILLIMET)

(f.m/dosja.al)

Shto Koment