PolitikeShowbiz

Shi jashtë, verë brenda/ Gratë e politikës sjellin modën në Kuvend, taka e çanta, Spiropali sfilatë mode (FOTO)

Kështu, mbretëresha e modës në PS për këtë seancë duket se është Elisa Spiropali, e cila shihet e veshur nga koka tek këmbët me të zeza, por një xhaketë e bardhë me vija të zeza, ka kthyer ngjyrën e zgjedhur nga socialistja.
Featured image of article: Shi jashtë, verë brenda/ Gratë e politikës sjellin modën në Kuvend, taka e çanta, Spiropali sfilatë mode (FOTO) Elva Margariti dhe Elisa Spiropali

TIRANE- Ministret dhe deputetet socialiste kanë sjellë sot verën në Kuvend.

Gratë e politikës, janë të kuruara deri në detaje, dhe siç shihet edhe në këto foto të shkrepura nga LSA, ato i kushtojnë vëmendje çdo seance plenare.

Kështu, mbretëresha e modës në PS për këtë seancë duket se është Elisa Spiropali, e cila shihet e veshur nga koka tek këmbët me të zeza, por një xhaketë e bardhë me vija të zeza, ka kthyer ngjyrën e zgjedhur nga socialistja.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Nuk ngelen mbrapa as Elva Margariti, Mimi Kodheli, Eglantina Gjermeni e Elona Gjebrea. Për më shumë ndiqni fotogalerinë.

(F.g/dosja.al)

Shto Koment