Showbiz

“U rrahën në mes të natës për një djalë”, Kejvina Kthella flet për sherrin e bujshëm: Secila në hesapin e saj (VD)

 E pyetur në studio sesi janë raportet sot me vajzat, ajo është shprehur: Kemi menduar që secila të rrijë ne hesapin e saj.
Featured image of article: “U rrahën në mes të natës për një djalë”, Kejvina Kthella flet për sherrin e bujshëm: Secila në hesapin e saj (VD) Kejvina Kthjella, Einxhel Shkira dhe Oriola Marashi

TIRANË- Ish-velina e “Xing me Ermalin”, Kejvina Kthella ka qenë së fundmi një prej emrave  më të  përfolur të medias rozë,  për shkak  të sherrit  të bujshëm me Françeska  Jaçen për një çantë, dhe për një tjetër sherr me dy vazjat Alesia Bamin dhe  Einxhëll Shkirën për një djalë.

Teksa ka qenë e ftuar mbrëmjen e djeshme  në  emisionin ‘E Diell’ në Top Channel, Kejvina ka folur edhe për sherrin e përfolur tej mase në media, me Françeskën.

Sipas saj fakti që sherri i tyre u bë kaq i bujshëm, është për shkak  se vajzat në fjalë  janë pjesë e personazheve publike.

 “Nuk jam e vetmja! Të gjithë kemi miqësi që kanë mbaruar. Thjesht më është bërë shumë e famshme kjo gjë meqë gocat që unë jam shoqëruar kanë qenë të gjitha goca televizioni”.

E pyetur në studio sesi janë raportet sot me vajzat, ajo është shprehur: Kemi menduar që secila të rrijë ne hesapin e saj.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Medohet që dyshja është përfshirë në këtë sherr për shkak të një çante të shtrenjtë, ku mendohet që  Kejvina ia ka hedhur poshtë Françeskës, ndërsa në lidhje me sherrin e trefishtë, ngjarja ndodhi disa javë më parë, teksa modelet Marashi dhe Kthella, shkuan në orët e mbrëmjes poshtë shtëpisë së moderatores në zonën e Liqenit të Thatë në Tiranë për t’u sqaruar, por debati degradoi në dhunë fizike mes tyre.

 

A.C/Dosja.al

Shto Koment