Showbiz

“Luftë” mes Arminës dhe Shkëlzen Berishës, blogerja zbulon momentin e sikletshëm në çift: Gruaja dhe burri pas sherrit (FOTO)

"Gruaja dhe burrit pas sherrit. Pas luftës."
Featured image of article: “Luftë” mes Arminës dhe Shkëlzen Berishës, blogerja zbulon momentin e sikletshëm në çift: Gruaja dhe burri pas sherrit (FOTO) Armina Mevlani dhe Shkelzen Berisha

TIRANË- Blogerja e njohur,  Armina Mevlani është një ndër emrat më të për të përfolur të showbizzit shqiptar. Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale nga ku ndan me fansat e saj një pjesë të momenteve nga jeta e saj. Së fundmi ajo ka publikuar një video të ku një mace dhe një maçok zihen e  përleshen me njëri-tjetrin.

Teksa xhiron videon në momentin qesharak, Armina dëgjohet që qesh dhe krahas videos shkruan:  Gruaja dhe burri pas sherrit. Pas luftës.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Një moment tepër qesharak ky që nuk ndodh vetëm tek kafshët, por tregon edhe atë realitetin që është tek çdo çift apo familje.

A.C/Dosja.al

Shto Koment