Aktualitet

SHERRI! “Shërbëtor”/ Gjekmarkaj kapet me Endri Shabanin: S’ke këllqe të merresh me mua, do të them një gjë që se mban dot

VIDEO
Një debat i fortë u zhvillua mes Endri Shabanit dhe Agron Gjekmarkajt. Gjithçka nisi kur Gjekmarkaj i tha Shabanit që i shërben Edi Ramës.
Featured image of article: SHERRI! “Shërbëtor”/ Gjekmarkaj kapet me Endri Shabanin: S’ke këllqe të merresh me mua, do të them një gjë që se mban dot Endri Shabani dhe Agron Gjekmarkaj
Përditësuar:

TIRANË- Raporti i Venecias për ndryshimet Kushtetuese të bëra nga mazhoranca ka shkaktuar debate mes opozitës dhe mazhorancës. Kjo është tema e diskutimit në Open në Top Cannel. Një debat i fortë u zhvillua mes Endri Shabanit dhe Agron Gjekmarkajt. Debati mes tyre nisi kur Gjekmarkaj i tha Shabanit që i shërben Edi Ramës.

Pjesë nga debati:

Gjekmarkaj: Është e kuptueshme tani. Partitë e vogla i shërbejnë Ramës.

Shabani: Si i shëbej Edi Ramës unë? Është e turpshme kjo.

Gjekmarkaj: Unë flas për fenomenin, spo them për ju personalisht.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Shabani: Më bëra akuzë, ma shpjego tani.

Gjekmarkaj: Partitë e reja po peshkojnë vota në pellgun e opozitës. Smerrem me ju. Ju keni në parti Rudina Hajdarin.

Shabani: Shpjegoje, edhe unë mund të them se jeni shërbëtor.

Gjekmarkaj: Ske këllqe të më thuash shërbëtor mua. Fenomeni është ky, ju hiqni vota nga opozita dhe i çoni te Edi Rama.

Shabani: Nuk ndodh kjo, sepse votuesi im është votues që nuk beson as të Rama e as të Basha. Ky votues nëse smë voton mua, nuk voton fare.

Marrë nga Hapur.al

Shto Koment