Rajoni

Sherri/ Bëjnë për spital gruan në mes të rrugës, arrestohen dy agresoret në Prishtinë

Sipas medieve në Kosovë, mësohet se e dhunuara ka pësuar lëndime të rënda në trup dhe për këtë marrë trajtim mjekësor.
Featured image of article: Sherri/ Bëjnë për spital gruan në mes të rrugës, arrestohen dy agresoret në Prishtinë Foto ilustruese

PRISHTINË– Tre gra shqiptare janë arrestuar nga policia në Prishtinë, pasi dyshohet se kanë rrahur një grua tjetër. Ngjarja ka ndodhur në “Rrugën B” në Prishtinë.

Sipas medieve në Kosovë, mësohet se e dhunuara ka pësuar lëndime të rënda në trup dhe për këtë marrë trajtim mjekësor. Me vendim të prokurorit, të dyshuarat e dhunës pas marrjes në pyetje janë mbajtur sërish në komisariat.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Ende nuk dihen shkaqet e përplasjes mes tre grave shqiptare, por mësohet se e dhunuara nuk njihej fare me agresoret. Pas denoncimit të bërë, tre gratë e tjera janë arrestuar nga policia dhe pritet të njihen me masën e sigurisë.

(a.m/dosja.al)

Shto Koment