ShowbizSport

Sherret me vjehrrën, Ronaldo dhe Georgina martohen në fshehtësi! Ja miku që i ndihmoi

E njëjta medie thekson se lajmi ka burime shumë të afërta të çiftit ndërkohë që nuk bëhen me dije arsyet që e kanë shtyrë Ronaldon ta mbajë të fhehtë këtë gjë. Ata shtojnë më tej se ceremonia sekrete u realizua me ndihmën e mikut të Cristianos, Badr Hari.
Featured image of article: Sherret me vjehrrën, Ronaldo dhe Georgina martohen në fshehtësi! Ja miku që i ndihmoi Georgina Rodriguez dhe Cristiano Ronaldo

TIRANË– Cristiano Ronaldo dhe partnerja e tij prej 3 vitesh Georgina Rodriguez mund të jenë martuar në fshehtësi. Media italiane “Novella 2000”, shkruan se celebrimi mund të jetë bërë në Marok, pas ceremonisë “EMA” të MTV në Sevilje pak javë më parë.

E njëjta medie thekson se lajmi ka burime shumë të afërta të çiftit ndërkohë që nuk bëhen me dije arsyet që e kanë shtyrë Ronaldon ta mbajë të fhehtë këtë gjë. Ata shtojnë më tej se ceremonia sekrete u realizua me ndihmën e mikut të Cristianos, Badr Hari.

Ndërkohë një nga arsyet që mund ta ketë çuar çiftin të martohet në fshehtësi e larg paparacëve është marrëdhënia jo e mirë që Rodriguez ka me vjehrrën e saj.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Dyshimet e para për martesën e dyshes nisën gjatë sezonit veror, pasi në momentin që Georgina i doli në mbrojtje sulmuesit të njohur, iu referua atij si ‘bashkëshorti im’.

(f.m/dosja.al)

Shto Koment